Devas engelli merdiven asansörü imalatı ile çeyrek asırdır ev ve engelli asansör sistemleri üretir. Devas uzun yıllar önce kurduğu arge birimi ile teknolojik sistemler geliştirmektedir. Konusunda uzman Mekatronik, bilgisayar ve elektronik mühendisleri ile özellikle yurt dışından getirilen ürünlerin üretimine odaklanmış, yatay hareket eden dönüşlü tip engelli merdiven asansörleri üreten ilk ve tek firmadır. Trafik yoğunluğu ve uzun seyir mesafelerinde çalışabilen raydan aldığı dc 24 volt enerji ile hareket eden Alya, Doru ve Ada Pvag uyumlu Yula markaları ile üretilen merdiven asansörleri Avrupa’nın onaylamış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onay almış ve seri üretimi geçmiştir.

Engelli Merdiven Asansörü

Wifi üzerinden yapılabilen yazılım güncellemeleri ve merkezi işlem birimi ile cihazların internet üzerinden online durum kontrolleri yapılabilmektedir. Servise verilen her merdiven asansörü hata ve arızaların log kayıtları tutularak saha çalışmalarında meydana gelen her türlü problemlerin tespiti, kullanıcı hataları ve öngörülemeyen kritik problemler ürge faaliyetleri kapsamında işlenip yenilikçi ürünler geliştirilmektedir.

Her merdiven tipine uygun tasarlanıp üretilen merdiven asansörleri 0 dereceden 45 dereceye kadar geniş bir eğim açısı aralığına sahip olup 10 derecenin altındaki açılarda 3. ray ilavesi ile üretilmektedir. Titizlikle yapılan arge çalışmaları kapsamında farklı shore sertliklerinde geliştirilen tekerlekler ile sarsıntısız konforlu bir seyir sağlamaktadır.

Yerli ve milli yazılımı ile Türkiye’de tek merdiven asansörü üreticisi Devas

Otomatik ve manüel olarak katlanabilen platformu, platform ile senkronize çalışan güvenlik bariyerleri, makine yanlarına monte edilen sıkışma sensörleri, platform tabanı ve flaplar da bulunan çarpma switcleri ile güvenli bir platform asansörü üretilmiş ve yapılan Ür-ge faaliyetleri ile her geçen gün daha da geliştirilmektedir.

VSR akıllı ses asistanı ile kullanım kolaylığı!

Sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır. Devas merdiven asansörü raylar üzerinde bulunan benzersiz bir bakır bara enerji hattı ile 24 Vdc elektriğini raylar üzerinden alır ve trafiği çok olan uzun seyir mesafeleri için kesintisiz bir hizmet sağlar. Devas Eğimli Merdiven Asansörü!
Mobil uygulaması ile android ve ios uyumlu cep telefonlarından bluetooth bağlantısı ile cihazın tüm özellikleri ayarlanabilmektedir. Özellikle sağ ve sol makine olarak üretilen bu sistemler hiç bir değişiklik yapılmadan software ile değiştirilebilmekte tüm switchler düğmeler ve güvenlik bariyerleri akıllı yazılımı tarafından otomatik olarak belirlenir.