ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ENGELLİ PLATFORMLARI POZ TANIMLARI
924.014 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü
924.014 3.000 MM KADAR KAPALI TİPİ DİKEY KALDIRMA HAREKET ENGELLİ PLATFORM ASANSÖRÜ

924.014 Pozu Detay Bilgileri

924.014 Pozu Tarifi, Yapım Şartları ve Ölçüsü
“ Yapım ve montaj güvenlik kuralları için TS EN 81–41 standardına emniyet, boyutlar ve işlevsel çalışma ile ilgili kurallar için TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş; İşletme gerilimi 220 ve ya 380 V, min. 315 kg taşıma kapasiteli ve yatay kesit boyutları min. 900 x 1400 ölçülerinde (genişlik x derinlik) (Kapılar, birbiri ile ilgili olarak 90°’de konumlandırıldığı durumlarda ölçü 1100 x 1400 mm’den, taşıma kapasitesi 385 kg’den az olmayacaktır.), 900 x 2000 mm (genişlik x yükseklik) ölçülerinde otomatik kapılı, maksimum 0.15 m/sn hıza sahip, iç ve dış yapısı çelik konstrüksiyondan yapılmış, emniyet frenli, aşırı hız düzenleyicili, emniyet somunlu, durdurma emniyet cihazlı, sonsuz vida sistemi ile çalışan, kalkış ve duruşlarda darbeleri önlemek için inverter sistemli, Braille alfabesine göre düzenlenmiş butonları olan, kaydırmaz malzemeden tabanlı, aydınlatmalı, platformun kata gelmesini sesli uyarı ile bildiren, elektrik kesintisi durumunda platformu manuel ve otomatik olarak kata getirme sistemi bulunan, yetkili bölümlerle interkom veya dâhili telefonla irtibatlı, koruyucu panelli, kumanda panosu,  kumanda sistemleri, tahrik üniteleri, Elektrik İç Tesisleri ve Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliklerine uygun ve kaçak akım korumalı olan Kapalı Tip Dikey Kaldırma Platformunun her nevi malzeme ve işçilik dahil yerine montajı ve işler halde teslimi.
Not: Poz kapsamına iki adet durak kapısı dahildir. ”

924.012 Pozu Detay Bilgileri

Poz No : 924.014   (Yeni Poz No : 35.735.1104 )
Tanım : Seyir mesafesi 3000 mm kadar kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü
Uzun Tanım : SEYİR MESAFESİ 3000 MM KADAR HAREKET ENGELLİ PLATFORM ASANSÖRLERİ: (ÖLÇÜ: ADET.; İHZARAT % 80) KAPALI TİPİ DİKEY KALDIRMA PLATFORMU: (ÖLÇÜ: AD.; İHZARAT % 80)
Birim : ADET
Pozun Tipi : Elektrik Tesisatı Pozu
Bulunduğu Kitap : Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 ve Sonrası

924.014 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı poz tanımı Devas Asansör Teknoloji Merkezi. Engelli asansörü uzmanı ve üreticisi Devas, tedarikçi bayi yada aracı bir kurum değildir. Devas yıllardır engelli asansör sistemleri kapsamında, yüksek teknolojiye entegre olmuş geniş mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 1.000’den fazla ev asansör sistemleri ile üretim faaliyetine devam etmektedir. Yüksek güvenlik (TS EN 81-41) standartları ile en rekabetçi marka olarak size uygun platform, ev ve engelli asansör çözümlerimizi lütfen inceleyiniz.

924.014 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü

Özel tasarımlarımız ile isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri pvc, halı veya ahşap tabanı, hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ile cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarlarına uyum sağlar. Soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir. Engelli asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizleri yönlendiriyoruz. Tüm aracıları ve oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz.