Devas merdiven asansörü ölçüleri standart 1050x850mm dir. Düz model Alya merdiven asansörü ray boyu 5 metredir. Dönüşlü model Doru Merdiven Asansörleri 50 metreye kadar kullanımı uygundur.

Düz basamaklar için geliştirilmiş Alya dubleks ve triplex daireler, müstakil evler, showroomlar, özel ve kamusal alanlar ile uçak erişim lifti için uygundur. Dış mekan için epoksi boyalı alüminyum ray ile üretilir.

10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konusu olduğunda ray üzerindeki bakır baralardan aldığı 24 V enerji ile yoğun trafiği olan alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel merdiven asansörü’dür. Max tırmanma açısında 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız isteğe bağlı 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern platform asansörler.

Devas Merdiven Asansörü Endüstri 4.0 teknolojisiyle üretimini yaptığımız Doru platform tipi merdiven asansörü dış mekan kullanıma uygun olup dönüşlü ve kıvrımlı merdivenler için geliştirilmiş eğimli merdiven asansörü dür. İnsanlar hastalık, yaşlılık yada geçici rahatsızlıklarından dolayı gündelik yaşam tarzlarını değiştirmek zorunda kalabilirler. Erişebilirlik alışkanlıklarını özgürlüklerinin kısıtlanması olarak gören bireylerin, DORU engelli merdiven asansörü en temel çözümdür. Hayatınızda bir defa alacağınız sistemler yurt dışı kaynaklı ithal ürünler de servis, bakım, yedek malzeme temini gibi aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir. Merdiven asansörü uzmanı Devas tedarikçi bayi yada aracı bir kurum değildir. Sizde Doru platform tipi merdiven asansörüne uygun fiyat ve taksit avantajları ile online satış sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Devas Merdiven Asansörü Ölçüleri

Başka hiç bir marka ve model de bulunmayan bluetooth ve wifi bağlantıları ile yazılımları güncel tutuyor android ve ios uyumlu mobil telefon uygulaması ile tüm ayarlarını telefon üzerinden kontrol ediyoruz. Görme yeteneğini kaybeden kullanıcılar için sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır.