BİZİ YAKINDAN TANIYIN

25 yıl önce başlayan yolculuğumuz hareket kabiliyeti yüksek, konforlu ve Avrupa güvenlik standartlarına uygun 10.000’den fazla ürünlerimizle dünyanın her yerinde özel veya kamu kurumlarında bulabilirsiniz

Ev ve engelli asansör sistemleri sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas gelişen rekabette teknolojiyi kullanan, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüsü olmuştur. Deneyimli uzman kadrosu, üstün teknoloji ve yüksek marka kalitesi ile müşteri taleplerini firma bazlı projelendirmek misyonlarını üstlenmiştir. Süreç tasarımı yazılım ve donanım sistemlerinin tasarlanması ve engelli asansör sistemleri teknoloji geliştirme merkezi olarak müşterilerimizin her türlü talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

KALİTE KONTROL

Tüm ürünlerimiz tasarımdan montaja kadar sürecin her aşamasında en yüksek kaliteyi korumaktan gurur duyuyoruz. Biz ürünlerimizi sadece bir platform olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak görüyoruz.

Görünür vidalar kaldırılarak kaplamalar ve asansörün genel görünümü olabildiğince pürüzsüzdür. Hızlı ve kolay kurulumu ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

GÜNCEL TEKOLOJİ

Devas olarak ürettiğimiz ürünler zarif tasarımı ile her yerde ve her binaya uygun güzel bir asansör çözümü sunar. Şaft için ayrı bir makine odası veya havalandırma veya kuyu çukuru gerektirmeksizin alandan tasarruf sağlar.

Enerji tasarrufu ilkesi ile yenilenebilir enerji oranı en üst seviyeye getirilmiş, gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak için karbon ayak izinizi düşüren güncel teknolojiler ile tasarladığımız ürünlerimiz yapılarınıza değer katar.

En son haberlerimizi görüntüleyin
devas tüp asansör

Hayatı nızı geçirdiğiniz mekanlardan fedakarlık etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sizler için tasarladığımız ürünlerimiz, yapınızın estetiğini bozmadan dar alanlarda geniş çözümler sunmaktadır.

TÜP ASANSÖR

Tüm mekanlarınıza kolaylıkla kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesinti siz çalışan çözümler üretmekteyiz.

EV ASANSÖRÜ

DEVAS ÜRÜNLERİ KAYSERİ’DE ÜRETİLMEKTEDİR

Yenilikçi ve kullanıcı dostu platform çözümleri

ŞİMDİ SATIN AL
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

PAZARTESİ – CUMA

09:00 ~ 19.00

CUMARTESİ – PAZAR

09:00 ~ 21.00