Devas Ev Asansör sistemleri yapılarınız da özgürlük hissi verecek olan ev içi asansör ve villa asansörü kullanım kolaylığı, pratik montajı ve asgari inşaat masrafı ile yapılarınız için uygun maliyetleri ile çözüm olduğunu düşünüyoruz. Enerji kesilmelerinde otomatik devreye giren ups kurtarma sistemi ve sesli anons sistemi VSR ses asistanı standarttır.

Güvenlik, konfor ve verimlilik için tasarlanmış ev asansörü, evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile ısı kaybını önlemek için geliştirilen sandviç panel ve cam kaplamaları ile üretilir. İç mekan ev asansörü ve dış mekan ev asansörleri konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder. Sessiz, enerji tasarruflu ve benzersiz bir sürüş sistemi ile gece gündüz kullanabilirsiniz..

Ev asansörleri müstakil ev asansörü ev tipi asansör dublex ev asansörü villa asansörü veya daha farklı isimler ile anılsa da hiç birisi için ruhsat gerektirmez. Makine emniyet yönetmeliği standartları gereği asansör sınıfına girmezler. Belediye il sınırları içerisinde tapu kaydında kütle parsel olmayan tüm mülklerinize ev asansörü için izin gerektirmez. Hızları 15cm/sn olmaları ile de kuyu dibi ve kuyu çukuru gerektirmez.

Ev asansörü’nüzü kendiniz modüler üretim teknolojisi ve silim yapısı ile yerden tasarruf sağlayan Devas ev asansörü 1m² den daha az yer kaplar. Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan kapılara, dış cephe kaplamalarından cam kaplamaları ve çatı renklerine ve hatta kabine kadar tam boy cam kapıları ile panoramik ev asansörü’nüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Farklı platform ve kabin boyutları ile 150 Kg’dan 400 Kg’a kadar çok geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir.

Şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren PATENTLİ tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen, patentli kabin tasarımlarımız binlerce renk seçeneği evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlar.