PROJE AŞAMASINDA ASANSÖR BOŞLUĞU VE KUYU DİBİ OLMAYAN DAİRELER İÇİN

EV İÇİ ASANSÖRLER

Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen kulesi istediğiniz renk ve kaplamaları ile evlerinizin değerini artırır

EV ASANSÖRÜ

PANORAMİK EV ASANSÖRÜ

EV İÇİ ASANSÖR

EV TİPİ ASANSÖR

EV TİPİ ASANSÖR TASARIMLARIMIZ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIR

2006 42 AT Emniyet Direktifi ve TS EN 81-41 normlarına uygun  Avrupa Udem Adriatic onaylı Ev Asansör Sistemleri

EV ASANSÖRÜ İLE ÖZGÜRLÜK ELİNİZDE

Modüler üretim teknolojileri ve ultra silim yapısı ile yerden tasarruf sağlayan Homelift  1m² den daha az yer kaplar.

Çok sayıda insanı güvenli ve hızlı bir şekilde yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, Ev Asansörü enerji bakım ve kurulum maliyetleri açısından en ideal çözümdür. Sadece bir makine değil, aynı zamanda modern binalara uyarlanabilen yaratıcı sanat eserleridir.

MERDİVEN KENARI ENGELLİ SİSTEMLERİ

VİLLA ASANSÖRÜ

Çeyrek asırlık tecrübemizle kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, ev elektriği ile çalışan güvenli, kaliteli ve konforlu dış mekan villa asansörleri dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Modüler tasarımı, kendinden destekli konstrüksiyonu şaft sistemi, modern mimariye uygun cam ve sandviç panelleri ile hızlı ve kolay kurulur. Profesyonel ekiplerimiz ile kusursuz montaj.

Villa asansörleri, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Sadelik ve kaliteden esinlenerek sağlam, fonksiyonel, kolay kullanımı birleştirmektedir. Farklı boyutlarda Panoramik cam kabin ölçüleri, ışın perdeleri, ara durak ilavesi, uzaktan kumanda, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları, kabin içi katlanır koltuk, üç farklı lisan seslendirmesi seçim yapabileceğiniz pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Biz müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler ve hizmetler sunuyoruz. En iyi fiyat garantili villa asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz. Bütçenize en uygun villa asansörü fiyatı ve ölçüleri için proje danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Ev Asansörü

Daha iyi bir yaşam için buluşma noktası

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

PAZARTESİ – CUMA

09:00 ~ 19.00

CUMARTESİ – PAZAR

09:00 ~ 21.00