Devas uzman mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 3,000 merdiven asansörü üretir! Başka hiç bir marka ve modelde bulunmayan bluetooth ve wi-fi bağlantıları ile yazılımları güncel tutuyor mobil telefon uygulaması ile tüm ayarlarını telefon üzerinden kontrol ediyoruz.

Engelli merdiven asansörleri çoğunlukla akü yada batarya grupları ile çalıştırılır ve bunların 1 yılı geçmeyen ömürleri ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun seyir mesafelerinde yada trafiği yoğun olan mekanlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile kesintiye uğrar.

Merdiven Kenarı Engelli Asansörü

Dünyada bir kaç firmanın ürettiği kavisli eğimli yatay merdiven asansörü proje mühendislerimiz tarafından her mekana özel 3D teknolojisiyle tasarlanır onayınız ile çok kısa sürede üretilir servis edilir ve sertifikalı ekiplerimiz ile montajlanır.

Döner Merdiven Engelli Asansörü

10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konusu olduğunda ray üzerindeki bakır baralardan aldığı 24 V enerji ile yoğun trafiği olan alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel merdiven asansörü’dür. Düz basamaklar için geliştirilmiş Alya merdiven asansörü dubleks ve triplex daireler, müstakil evler, showroomlar, özel ve kamusal alanlar ile uçak erişim lifti için uygundur. Merdiven Kenarı Engelli Asansörü dış mekan kullanımı için epoksi boyalı alüminyum ray ile üretilir. Max tırmanma açısında 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız isteğe bağlı 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern platform asansörler.

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi.

Dünya çapında, ev ve engelli asansör sistemleri ve merdiven asansörü için Devas’ın orijinal yedek parçalarının çoğu, bir ürünün üretilmesinden sonra on yıla kadar üretilir. Potansiyel olarak ev işyeri ve yapılarınız da katlar arası ulaşım için çözüm mü arıyorsunuz? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, size özel uzmanı bulmak için geri arama formu kullanın.

Merdiven Üzeri Engelli Asansörü

Devas Merdiven Asansörü her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur. Manüel ve otomatik açılıp katlanabilen platformun her iki tarafındaki güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır..