Devas hidrolik engelli asansörü istendiğinde hidrolik tahrik ile de üretilebilir. Bu kapsamda özenle seçilmiş yüksek performans gösterebilecek motor, pompa ve valf blokları ile üretilir. Dış mekan hidrolik villa asansörü yağ kaçırmalarına karşı özel olarak üretilen dalma piston ile sunulur. Sıcak ve soğuk hava değişimleri piston çapı üzerinde istenmeyen gerilimlere neden olur ve sızdırmazlık elemanları yağ kaçırmaya başlar ve endüstriyel kirliliklere neden olur.

Hidrolik Engelli Asansörü

Devas bünyesinde özel olarak üretilen dalma piston en zor iklim koşulları için geliştirilmiştir. Soğuk hava koşullarının ardından havanın ısınması ile piston üzerindeki genleşme ile oluşabilecek yağ kaçakları önlenmiştir. Konforlu asansörler kapsamında Alman malı blain yumuşak kalkış ve yumuşak duruş özelliğine sahip valf blokları ile hız ve basınç kriterlerine uygun ekipmanlar kullanılır.

Avrupa 81-2/A3 güvenlik normlarında belirtilen hidrolik üniteler hidrolik tahrik ile üretilen ev tipi villa asansörleri için de geçerlidir. Küresel vana, manometre basınç saati ve debi sınırlama valfi bulunmalıdır.

Sistem üzerinde gevşek halat valfi, manüel alçaltma valfi, el pompası ve hortum patlama valfi yine standartlar gereği yolcu güvenliği adına olmaz olmaz kriterlerden sadece bir kaçıdır. Aşırı basınç valfi ve halat kopmalarına karşı fren sistemi mutlaka bulunmalıdır.

Hayatınızı geçirdiğiniz mekanlardan fedakarlık etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sizler için tasarladığımız ürünlerimiz, yapınızın estetiğini bozmadan dar alanlarda geniş çözümler sunmaktadır.

Direkt ve endirekt 2 sistem olarak üretilen L karkas semer tip villa asansörleri max 500 Kg taşıma kapasitesi ve max 15cm/sn hız ile Makine emniyeti Yönetmeliği 2006/42/AT direktiflerine uygun imalat yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz tasarımdan montaja kadar sürecin her aşamasında en yüksek kaliteyi korumaktan gurur duyuyoruz. Biz ürünlerimizi sadece bir platform olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak görüyoruz. Enerji tasarrufu ilkesi ile yenilenebilir enerji oranı en üst seviyeye getirilmiş, gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak için karbon ayak izinizi düşüren güncel teknolojiler ile tasarladığımız ürünlerimiz yapılarınıza değer katar.