Doru engelli platform asansörü yaşlı asansörü kategorisinde bebek arabalı aileler ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kronik veya geçici rahatsızlığı olan kişiler için en uygun pratik asansör modelidir. Devas markası altında dönüşlü merdivenler için Doru modeli hem iç mekan ve de dış mekanlar için uygundur. Düz merdivenler için ise Alya modeli çok sık trafiği olan her alanda rahatlıkla kullanılır. Ağır hizmet tipi olan YULA markası ile ADA PWAG sınıfında lider üretici DEVAS en mükemmel Platform Merdiven Asansörü’dür. Yük ve yolcu gemileri ile yat ve özel tekneler için geliştirilmiş yüksek teknoloji ile üretilen YULA sınıfında en iyi plaform asansörü modelidir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde Doru, Alya ve Yula platform tipi merdiven asansörleri İso sertifikası ve Avrupa onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic ten onaylı olup Avrupa güvenlik standartları ve makine emniyet yönetmeliğine tamamen uygun CE sertifikalıdır.

Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir ve bypass edebilirsiniz.Dış mekan Doru platform merdiven asansörü daha rahat kullanabilmeniz için birçok dilde VSR sesli asistanınız sizleri yönlendirir.

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor ve size ve sevdiklerinize yüksek teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Doru platform tipi engelli merdiven asansörü kurulum işlemini, kullandığımız ileri teknolojiler ve yılların deneyimi ile kolayca, verimli, karışıklık olmadan, mekanlarınıza uygun yapıyoruz.